Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
lt
En

Naujienos

Leidinys „Teismų praktika“ Nr. 51 laukia skaitytojų

Leidinys „Teismų praktika“ Nr. 51 laukia skaitytojų
2020-03-24

Lietuvos Aukščiausiajame Teisme jau galima įsigyti biuletenio „Teismų praktika“ 51 numerį. Šiame numeryje pristatomos 2019 m. pirmojo pusmečio (sausio–birželio mėn.) Lietuvos Aukščiausiojo Teismo praktikos ir metodinės veiklos aktualijos. Ateityje biuletenis „Teismų praktika“ bus leidžiamas elektroniniu formatu ir skelbiamas viešai.

Leidinyje pateikiamos teisėjų kolegijų nutartys, kuriose išaiškinta dėl DNR ekspertizės skyrimo, vaiko motinai ir asmeniui, vaiko gimimo įraše įrašytam kaip vaiko tėvui, nesutinkant su tokios ekspertizės skyrimu ir atlikimu, teisėtumo ir pagrįstumo bei dėl šių asmenų atsisakymo atlikti DNR ekspertizę teisinių padarinių; atskleidžiama restitucijos taikymo situacija, valstybei taisant klaidas, padarytas neteisėtai perleidus valstybės turtą; išnagrinėtas klausimas, susijęs su turtinės žalos atlyginimu sveikatos sužalojimo atveju; taip pat nagrinėtas svarbus civilinio proceso klausimas, susijęs su procesinių dokumentų įteikimu juridiniam asmeniui kaip sprendimo už akių priėmimo prielaida.

Svarbios informacijos ras ir baudžiamąja teise besidomintys skaitytojai: pateikiama teismų praktika klausimais, susijusiais su neatsargiu gyvybės atėmimu, juridinio asmens baudžiamąja atsakomybe, turto konfiskavimu. Taip pat akcentuota teismų praktika, susijusi su civiliniu ieškiniu baudžiamajame procese.

Šiame leidinyje taip pat pateikiama teismų praktikos taikant atleidimą nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą (BK 40 straipsnis) apžvalga.

__________________________________________________________

Naujausio biuletenio „Teismų praktika“ Nr. 51 kaina – 28 Eur.

Daugiau informacijos rasite čia.

Informuojame, kad Lietuvos Aukščiausiojo Teismo biuletenį „Teismų praktika“ galima įsigyti tik atsiskaičius banke (pavedimu arba grynaisiais pinigais). Ta pati atsiskaitymo tvarka taikoma ir kopijuojant bylų dokumentus.

Telefonai pasiteirauti: (8 5) 231 3891, (8 5) 262 9870

Sąskaita „Swedbank“, AB, Nr. LT 697300010122102414

 

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:
Dovilė Skiauterienė
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo
Pirmininko padėjėja 
Mob. tel. 8 685 84863
El. p. d.skiauteriene@teismai.lt
www.lat.lt
www.teismai.lt