Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
lt
En

Naujienos

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universitetu

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universitetu 4
2024-02-22

Vasario 21 d. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Vilniaus universitetu (VU). Sutartį patvirtino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė dr. Danguolė Bublienė ir VU rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Sutartimi siekiama bendradarbiauti švietimo ir socialinės partnerystės srityse. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas ir VU planuoja organizuoti bendras konferencijas, seminarus ir diskusijas, vykdyti mokslinių tyrimų projektus, rengti studijų, kvalifikacijos kėlimo programas, rengti mokslines publikacijas ir metodinę literatūrą.

„Abi institucijos dirba visuomenės labui, tad bendradarbiavimas visada prisideda prie jos turtinimo ir vystymosi. Neabejotinai praktikos ir mokslo simbiozė visada duoda gerų vaisių“, – mintimis apie VU ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo partnerystę dalijosi Aukščiausiojo Teismo pirmininkė D. Bublienė.

2010 m. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp VU Teisės fakulteto ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo buvo pirmasis žingsnis mezgant VU ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo partnerystę. Vasario 21 d. pasirašyta VU ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo bendradarbiavimo sutartis šią partnerystę sustiprina ir išplečia.

Nuotraukos: Vilniaus universiteto / U. Bagdonavičiaus nuotr. 

Tel. +370 5 2 616 466
El. paštas: lat@teismas.lt
E. pristatymas elektroninio pristatymo dėžutės duomenys:
pavadinimas – Lietuvos Aukščiausiasis Teismas; adresas – 188602032.
 
Skundai ir prašymai raštinėje priimami:
pirmadieniais-ketvirtadieniais – nuo 8.00 iki 17.00 val. (be pietų pertraukos)
penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val. (be pietų pertraukos)
 
Antradieniais ir ketvirtadieniais
iki 17.30 val. teisme priimami iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymai ir skundaiRegistruotis prašymo ar skundo pateikimui galima tel. +370 5 2 616 466 arba el. paštu lat@teismas.lt.
 

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.

Naujienų prenumerata