Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
lt
En

Naujienos

Naujas elektroninis LAT biuletenis Nr. 52 laukia skaitytojų

Naujas elektroninis LAT biuletenis Nr. 52 laukia skaitytojų
2020-07-27

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas išleido naują praktikos biuletenį Nr. 52, kuriame apibendrinta 2019 metų antrojo pusmečio aktualiausia LAT praktika, pateikta vartojimo kredito santykių teisinio reguliavimo apžvalga ir Europos Sąjungos Teisingumo Teismo bei Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimų santraukos.

LAT praktikos biuletenis rengiamas vykdant Teismų įstatyme 27 straipsnyje numatytą funkciją užtikrinti vienodą teisės aiškinimą ir taikymą. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo biuletenyje galėsite susipažinti su LAT praktika civilinių, baudžiamųjų ir atnaujintų administracinių nusižengimų bylose. Taip pat šiame numeryje bus galima rasti apžvalgą vartojimo kredito santykių teisinio reglamentavimo ypatumų ir jų taikymo bei aiškinimo teismų praktikoje tema. Kaip visada biuletenyje yra ir skyriai, skirti reikšmingų Europos Sąjungos Teisingumo Teismo bei Europos Žmogaus Teisių Teismo sprendimų santraukoms.

LAT elektroninis periodinis leidinys skaitytojams nuo šiol bus patogiau prieinamas ir platinamas nemokamai.

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo biuletenį Nr. 52 galima skaityti čia.

Taip pat primename, jog dar yra galimybė įsigyti už savikainą spausdintą LAT leidinio komplektą, kurį sudaro net 18 biuletenių nuo Nr. 34 iki 51. Informacija apie biuletenius ir pristatymo sąlygas čia.