Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
lt
En

Naujienos

Teisėjas Andžejus Maciejevskis kreipėsi į LRT dėl informacijos paneigimo

2021-01-20

Šiandien Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) teisėjas Andžejus Maciejevskis raštu kreipėsi į LRT generalinę direktorę Moniką Garbačiauskaitę-Budrienę ir LRT žurnalistę Astą Martišiūtę dėl viešojoje erdvėje paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo.

2021 m. sausio 19 d. LRT radijo laidoje „Lietuvos diena“ ir internetiniame puslapyje buvo paskleista žinia apie teisėjo A. Maciejevskio privačių interesų deklaracijoje nedeklaruotą nuomos sandorį, kuris buvo sudarytas 2015 m. ir, pasak žurnalistės A. Martišiūtės, deklaruotas tik 2021 m. sausio 12 d.

Dėl šio galimai nedeklaruoto sandorio taip pat buvo gautas papildomas žurnalistės kreipimasis į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją ir Lietuvos Aukščiausiąjį Teismą. Kreipimosi medžiaga pridėta prie Lietuvos Aukščiausiajame Teisme pradėto tyrimo teisėjo atžvilgiu.

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininkės, laikinai einančios LAT pirmininko pareigas, Sigitos Rudėnaitės sudaryta 3 teisėjų komisija patikrinimą turi atlikti iki sausio 29 d.

Atlikto tyrimo rezultatai bus pateikti Teisėjų etikos ir drausmės komisijai. 

 

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją prašome nurodyti informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Rimantė Kraulišė

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo

Pirmininko tarnybos atstovė ryšiams su visuomene

Mob. tel. 8 685 84863

El. p. r.kraulise@lat.lt

www.lat.lt

www.teismai.lt