Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
lt
En

Naujienos

Kadenciją baigia teisėjas Vincas Verseckas

Kadenciją baigia teisėjas Vincas Verseckas
2020-12-23

Šiandien kadenciją baigia Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjas Vincas Verseckas.

Teisėjui skiriami kolegų ir valdžios atstovų padėkos žodžiai už ilgametį profesionalų darbą.

Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda perdavė teisėjui padėką už valstybės vardu nepriekaištingai vykdytą teisėjo misiją, išmintį ir pasišventimą.

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen dėkojo už pagarbą teisinės valstybės principams ir indėlį vykdant teisingumą.

Laikinai einanti Teismo pirmininko pareigas Civilinių bylų skyriaus pirmininkė Sigita Rudėnaitė, dėkodama už ilgalaikį darbą Teisme, pabrėžė ne tik teisėjo profesionalumą, bet ir jo draugiškumą, talentą suburti bendruomenę.

Atsisveikindami su teisėju, kolegos linki sveikatos, aktyvios veiklos ir sėkmės. Prisimindami teisėjo puoselėjamą meilę gamtai, tikimės kartu tęsti miško sodinimo tradiciją.

Vincas Verseckas gimė 1955 m. Varėnos rajone, 1981 m. įgijo teisininko kvalifikaciją Vilniaus universitete ir pradėjo teisėjo karjerą Šilutės rajono teisme. Vėliau dirbo Kupiškio rajono teisme, buvo šio teismo pirmininkas, Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėjas. 1993–1999 m. dirbo advokatu, nuo 1999 m. – Lietuvos apeliacinio teismo teisėju, nuo 2008 m. birželio 2 d. iki 2020 m. gruodžio 23 d. – Lietuvos Aukščiausiojo Teismo teisėju.