Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas
lt
En

Teisinės konsultacijos

Informacija atnaujinta 2024-01-09 14:00:17

Svarstau paduoti kasacinį skundą. Ar Lietuvos Aukščiausiasis Teismas gali man patarti šiuo klausimu?

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas asmenims teisinių konsultacijų neteikia – dėl teisinės konsultacijos galite kreiptis į advokatus ir teisines paslaugas teikiančias įmones. Rekomendacijas asmenims, paduodantiems kasacinius skundus baudžiamosiose bylose, galite rasti čia.

Kur galėčiau kreiptis dėl teisinės konsultacijos?

Dėl teisinės konsultacijos galite kreiptis į advokatus ir teisines paslaugas teikiančias įmones.

Dėl nemokamos teisinės konsultacijos (pirminės teisinės pagalbos) Lietuvos Respublikos valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymo nustatyta tvarka galite kreiptis į savivaldybės vykdomąją instituciją (savivaldybės administraciją ar kitą savivaldybės administracijos nurodytą juridinį asmenį, su kuriuo yra sudaryta pirminės teisinės pagalbos teikimo sutartis) pagal gyvenamąją vietą (laisvės atėmimo įstaigoje laikomi asmenys į savivaldybės vykdomąją instituciją gali kreiptis pagal bausmės atlikimo ar suėmimo vykdymo vietą).

Dėl nemokamo ar iš dalies mokamo atstovavimo teisme ir procesinių dokumentų parengimo (antrinės teisinės pagalbos) Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos įstatymo nustatyta tvarka galite kreiptis į Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybą (Odminių g. 3, 01122 Vilnius).

Dėl valstybės garantuojamos pirminės ar antrinės teisinės pagalbos paslaugų galima kreiptis ir elektroniniu būdu per Teisinių paslaugų informacinę sistemą (TEISIS), prisijungiant prie minėtos sistemos interneto svetainėje adresu www.teisis.lt.

Tel. +370 5 2 616 466
El. paštas: lat@teismas.lt
E. pristatymas elektroninio pristatymo dėžutės duomenys:
pavadinimas – Lietuvos Aukščiausiasis Teismas; adresas – 188602032.
 
Skundai ir prašymai raštinėje priimami:
pirmadieniais-ketvirtadieniais – nuo 8.00 iki 17.00 val. (be pietų pertraukos)
penktadieniais – nuo 8.00 iki 15.45 val. (be pietų pertraukos)
 
Antradieniais ir ketvirtadieniais
iki 17.30 val. teisme priimami iš anksto užsiregistravusių asmenų prašymai ir skundaiRegistruotis prašymo ar skundo pateikimui galima tel. +370 5 2 616 466 arba el. paštu lat@teismas.lt.
 

Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama 1 valanda.

Naujienų prenumerata